PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567233}

Transporter

Transporter: The Series
6,5 3 391
ocen
6,5 10 1 3391
Transporter
powrót do forum serialu Transporter

Bo niby 2 sezon ma być lepszy, ale nie wiem czy 1 sezon ma jakiś skład i ład, odpuściłem po 5-7 odcinku jakoś tak, może bym wrócił do 2 sezonu, o ile to nowe otwarcie albo by mi starczył finał 1 sezonu.

Ktoś coś doradzi?

ocenił(a) serial na 6
Programista_filmweb

Z tego co pamiętam (a pamiętam niewiele), to jakichś istotniejszych zmian dla bohaterów w tym serialu nie było. Może tylko finałowy odicinek "Cherchez la Femme" może się przydać (zwieńczenie wątku z obserwującą bohatera Francuzką).

A ład i skład - o ile jakiś był - w wielu krajach się zatracał przez pomieszaną kolejność emitowanych odcinków. http://www.filmweb.pl/serial/Transporter-2012-567233/discussion/pomieszane+odcin ki.....,2119860

Khaosth

Heh, dzięki, nawet sam zapomniałem o tym pytaniu.

No to jakby co ogarnę finał tylko.

ocenił(a) serial na 6
Programista_filmweb

Nawet nie spojrzałem na datę. Zobaczyłem że to pierwszy temat i od razu założyłem, że jest aktualny. ^^

Programista_filmweb

To nie masz do czego! Subiektywnie S1 rozrywkowo lepszy, jestem po już 5 odcinku S2 i nudy!
A 2e5 to chyba unesco jest sponsorem! można przysnąć i z tytułem coraz mniej wspólnego! pozdr

camtra_2

A ponoć TNT miało zrobić lepszy 2 sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones