PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34582}

Transporter

The Transporter
7,3 272 764
oceny
7,3 10 1 272764
5,7 14
ocen krytyków
Transporter
powrót do forum filmu Transporter

czyli kina sensacyjnego,akcji. no właśnie. bo niektóre akcje z filmu wkraczały na grunt kina fantasy ;-) ale w zasadzie rozumiem dobrą średnią tego filmu. mi jednak nie przypasował.

paniczBartosz

Uważasz ten film za Fantasy to chyba nie widziałeś Transporter 2 tam dopiero cały film od początku do końca jest przesadzony, jedynka w porównaniu z dwójką jest cała realna .

ocenił(a) film na 8
TRANSPORTER_filmweb

Zgadzam się w 100% z Tobą. W pierwszej części Frank polega tylko na swoich umiejętnościach, które posiada większość byłych komandosów, no i sprycie, szczęście też się przydaje. Mało tu jest akcji nierealnych, a w dwójce tego nie brakuje (obczajcie bombę w samochodzie w pierwszej i drugiej części, jest różnica ? No raczej). W skrócie, jak wczoraj oglądałem "Transporter 2", czułem się, jakbym oglądał kolejną część "Taxi" Bessona. Tak nie powinno być.

ocenił(a) film na 5
Krytykant

Taaaa. Jedynka realistyczna, powiadasz... Na przykład auto głównego bohatera, na moście przeskakuje sobie barierkę (nie uszkadzając jej) i ląduje na jadącej ciężarówce. Do tego gdy strzelają do wspomnianego głównego bohatera, ten kryje się za drzwiami z drewna i o dziwo nic mu się nie dzieje. Ale gdy jest w domu z grubego muru pociski przelatują przez mur jak przez papier. Do tego, jak wiadomo, komandosów lepiej uczyć walki wręcz niż strzelania, bo to rzecz powszechnie znana, że najlepszym komandosom karabin w walce nie potrzebny. Pięściami rozgoni batalion wrogów. Sam realizm...

ocenił(a) film na 8
Major_Mandella

To chyba do TRANSPORTER_filmweb należałoby skierować tą odpowiedź, nie ? Gdzie zauważyłeś w mojej wypowiedzi "jedynka realistyczna" ? Napisałem tylko że mało jest akcji nierealnych, co nie znaczy, że nie ma ich wcale. A wypowiedź poparłem, bo TRANSPORTER_filmweb napisał "jedynka w porównaniu z dwójką". Przeczytaj jeszcze raz i na przyszłość postaraj się czytać ze zrozumieniem, bo nie chce mi się dyskutować więcej nad realizmem w tych filmach akcji.

ocenił(a) film na 4
TRANSPORTER_filmweb

czyli dwojki nie warto ogladac,skoro jedynka byla juz do du.py.

ocenił(a) film na 7
paniczBartosz

Zgadzam się. Samochodowy krzyżak do kół, pod naczepą (w ciężarówce są trochę inne klucze do kół - większe), 2 zderzające się samochody od razu wybuchają, zaciągniecie ręcznego w ciągniku przez kopnięcie (naprawdę trzeba podnieść pierścień), Juz nie mówiąc o tym, że nie wiadomo skąd ma spadochron (co najwyżej mógł mieć ratunkowy w samolocie, ale nie taki) a jeszcze ląduje na pędzącej 90km/h ciężarówce. Film był by fajny, gdyby był bardziej realny. a 2 nie oglądałem, ale kiedyś obejrzę ;)

ocenił(a) film na 8
kajttek

Zgadzam się. Tak sobie pomyślałem, że jeśli w rzeczywistości wszystkie samochody zaraz po zderzeniu by wybuchały, to niezłe fajerwerki byśmy mieli na co dzień na drogach (przecież co chwilę są jakieś wypadki) ;)

Ale w porównaniu do T2 i tak jest meeega realistyczny... ;p

ocenił(a) film na 7
paniczBartosz

film spoko ale wątek romansu po 5 minutach znajomości zawsze był, jest i będzie dla mnie wpier^@#&... dlatego obniżam ocenę aż o 3 punkty i daje 7

ocenił(a) film na 4
paniczBartosz

zgadzam sie,sc-fi gowno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones