PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34582}

Transporter

The Transporter
7,3 272 786
ocen
7,3 10 1 272786
5,7 14
ocen krytyków
Transporter
powrót do forum filmu Transporter

To lubię.

ocenił(a) film na 6

Polecam Transporter-a. W filmie są co prawda momenty głupie i naiwne jak choćby skok na lawetę z mostu przez murek, ale nie zmienia faktu, że dobrze się go ogląda. Pozycja obowiązkowa dla fanów Jason-a Statham-a, za sprawą jego dobrej gry nie sposób nie kibicować jego postaci . Inspektor Tarconi ze swoim poczuciem humoru niepodważalnie mocna strona filmu.

ocenił(a) film na 7
shingari

Zgadza sie:) Statham jak zwykle świetny, inspektor też daje rade, a scena ze skokiem na lawetę najbardziej naiwna w całym filmie choć znalazłoby sie jeszcze kilka. Jednak jako całość zasługuje na naciąganą 7.

ocenił(a) film na 8
slash1024

Jason pasowł by znakomicie do roli Bonda

ocenił(a) film na 7
damian_smyk

Oj TAK! :) Byłby to najlepszy Bond od czasów Connery'ego i Daltona (a tak Dalton był ok:))

ocenił(a) film na 7
slash1024

Dalton był najlepszy :)
Co do filmu to momentami taka baja że szok ale całość na 7 :)

ocenił(a) film na 8
shingari

Film super też dziś oglądałem

ocenił(a) film na 7
shingari

Czytam, ze film jest naiwny bo koles wpada i rozwala wszystkich, albo ze slizga sie na oliwie. No i co z tego, to jest mozliwe:) Najglupszy w tym filmie jest jednak skok przez murek :). Poczatek zapowiadal sie super. 7 za BMW.

ocenił(a) film na 8
Rafik_4

Dokładnie. Może i naiwne momenty ale film i tak dobry. Dla mnie 8/10.

ocenił(a) film na 10
rewelaa_2

Kocham piekne auta i przystojnych aktorow... ale tak naprawde licza sie umiejetnosci a Jason z calkowita pewnoscia je posiada. Bardzo chce zagrac Bonda ale to nie jest takie proste. Poczekajmy, moze Craigu przyjdzie pora na Jasona.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Wiedziałam, ze nie będę jedyna! :) Jason za kierownica czy jego umiejetnosci waleczne to przyjemnosc dla oczu, gra aktorska tez. Jeden z moich ulubionych aktorów - bez dwoch zdan !

shingari

film pierwsza klasa :D
naprawdę jest na co popatrzyć- samochody i przystojny aktor :D do tego dobra akcja i wszystko składa się w świetny film! na maxa polecam tym co jeszcze nie widzieli!
co do naciąganych scen- są :D ale w których filmach akcji teraz ich nie ma. ;p
a co do Bonda- jestem na TAK :D co prawda przekonałam się ostatnio do Craig'a ale może doczekamy się i Jasona w tej roli!
mówcie co chcecie ale jak dla mnie 9 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones