PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34582}

Transporter

The Transporter
7,3 272 764
oceny
7,3 10 1 272764
5,7 14
ocen krytyków
Transporter
powrót do forum filmu Transporter

Na Polsacie się go głupio ogląda co 10 minut reklama, ale na szczęście mam ten genialny film na komórce 240x320 3GP z lepszym lektorem który dokładnie tłumaczy to co mówią a nie co trzecie słowo jak na Polsacie .

ocenił(a) film na 6
TRANSPORTER_filmweb

kogo to obchodzi

ocenił(a) film na 5
TRANSPORTER_filmweb

Najlepszy film akcji na Świecie? Chyba sobie żartujesz?
Lubię ludzi z poczuciem humoru :)

TRANSPORTER_filmweb

240x320 pozazdrościć, pewnie czułeś się jak w kinie :) A co do lektora to polecam czyste wersje bo lektor po prostu psuje odbiór filmu.

ocenił(a) film na 1
TRANSPORTER_filmweb

Ty się chyba na filmach nie znasz transporter filmweb ten film jest głupi denny i jest bez ambicji kolejna szmira żeby zarobić

hananderwold

ludzie skoro wam film nie pasuje to na ch.j ogladacie ?? dla takich jak wy wlasnie powstaja filmy romantyczne

ocenił(a) film na 8
TRANSPORTER_filmweb

Haha. Pewnie widziałeś każdą zmarszczkę, a obraz dzięki 1080p i 600Hz był płynny i ostry jak żyleta!!!

TRANSPORTER_filmweb

dlatego ja wole TVN, tam reklama co 12 minut, a lektor tłumaczy co drugie i czwarte słowo.

ocenił(a) film na 4
TRANSPORTER_filmweb

To strasznie słaby film, marne to to... Chyba dobrego kina akcji nie widziałeś, jak chociażby Commando, Die Hard, Dirty Harry itp. Na telefonie ? A kupowanie w sklepie boli ?

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Jaki jest twoi ulubiony top 10 action movies ?
Oto mój
1 Niezniszczalni 2
2Szklana Pułapka
3 Szklana Pułapka 2
4Commando
5 Rambo 2
6Terminator 1
7Cobra
8Pasażer 57
9Szukajać Sprawiedliwości
10 Zaginiony w akcji

ocenił(a) film na 4
bradock

Na pewno klasyki ze Stallonem - wszystkie Ramba, Cobry itd. Ze Szwarcem Commando, Terminatory, Predatory (dwójka też) no i Die Hard. Jedynka Niezniszczalnych niestety mi się nie podobała, mam nadzieję, że dwójka będzie lepsza. Temat chyba trochę nie odpowiedni...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones