PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34582}

Transporter

The Transporter
7,3 272 786
ocen
7,3 10 1 272786
5,7 14
ocen krytyków
Transporter
powrót do forum filmu Transporter

Kiepski....

ocenił(a) film na 6

Moim zdaniem napompowany film z przystojnym,ale kiepsko grającym gościem,który jedyne co dobrze robi to prowadzi ten słynny samochód na widok,którego faceci leją w gacie i podniecają się jaki jest wyrąbany w kosmos i tłucze po mordach złych ludzi.A do tego w tle muzyczka typu "fuck" itp.To moje skromne zdanie nie przepadam za takim kinem nie wiem czym faceci się tak podniecają ....no dobra pierwsza scena była dobra,ale reszta przewidująca.Aktor nadrabia wyglądem.Jak obejrzałam film bez lektora i usłyszałam ten jego sztuczny głos twardziela normalnie śmiać mi się chciało.Nie rozwalił mnie.5/10

ocenił(a) film na 7
Maja_88

To idz poogladaj smerfy albo te bajeczki anime

ocenił(a) film na 6
sebeks1989

Od anime to ty się odwal,bo to nie tylko pisemka z obrazkami ,ale też czyjaś pasja jeżeli chodzi o rysunek,więc zastanów się czasami co piszesz.A co do Smerfów przypomnij sobie,bo może sam je oglądałeś na dobranoc.Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Maja_88

...albo "M jak miazga" :P

ocenił(a) film na 6

Nie każdemu podobają się takie filmy,a ja po prostu napisałam swoje zdanie zresztą skąd możesz wiedzieć co lubię oglądać,a co nie?,a co do aluzji,że oglądam takie bzdety jak M jak......to nie masz zupełnie racji nie oglądam gniotów dla kur domowych.A co do kina akcji patrzę nie tylko na tłuczenie się po mordach i popisywanie szybką jazdą samochodem,ale i grę aktorów,bo w filmie chyba tez o to chodzi.To moje zdanie,a jak ci się nie podoba to twoja sprawa

ocenił(a) film na 10
Maja_88

Jak nie każdemu się podobają to po chvj oglądasz? Lepiej zabierz się za oglądanie jakiś romantycznych filmów jak to pewnie oglądasz razem z koleżankami i się podniecacie jak się zaczną całować. Tak samo z M jak.... mówisz, a pewnie siedzisz, oglądasz i się srasz co to się stanie w następnym odcinku :) Tyle na ten temat.

Maja_88

Widać jakieś debile Cię otaczają. Może trafiłaś na jakieś gejowskie towarzystwo podczas oglądania tego filmu, bo chyba nie bierzesz tych opini o facetach z kosmosu, co? Jeśli tak, to nieładnie.

ocenił(a) film na 4
LordRahl

Ja jako pierwszy obejrzałam transporter3 i zachęcona tym co zobaczyłam postanowiłam obejrzeć pozostałe części , po obejrzeniu pierwszej jedyna myśl która przyszła mi do głowy to: co za g**no! i tyle w temacie z mojej strony. A co do komentarzy w rodzaju nie podoba sie to nie oglądaj, to sobie możecie takie komentarze wsadzić. Skąd mogłam wiedzieć że ten film jest beznadziejny gdybym go nie obejrzała? troche logiki !

ocenił(a) film na 7
Komar_6

jestescie nietolerancyjnymi dupkami, ja tam obejrzalem ten film ze wzgledu na Stathama i podniecalem sie tym jego odjehanym bmw ;p ale kazdy moze miec swoje zdanie.

P.S. Anime tez uwielbiam! hehe

ocenił(a) film na 10
Maja_88

ahahaha "kiepsko grającym gosciem"
ten kiepsko grający gość to moj najlepszy aktor!!!
jednak powinieneś iść ogladać smerfy tak jak ktos wyzej napisal :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones