PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34582}

Transporter

The Transporter
7,3 272 764
oceny
7,3 10 1 272764
5,7 14
ocen krytyków
Transporter
powrót do forum filmu Transporter

Zawsze śmieszą mnie opinie na temat takich filmów jak ktoś się żali że jest "nierealistyczny". Jest bardzo i to chyba celowo, Władca Pierścieni też jest nierealistyczny i to ma być wada? Film ma szybką, zwartą akcję, osobiście uśmiechnąłem się jak Frank leciał na spadochronie (wyglądało to jak lekka parodia) ale najważniejsze jest to, że film nie nudził i oglądało się go ciekawie. I to chyba powinniśmy oceniać.

użytkownik usunięty
klansmen

Dokładnie, zgadzam się z autorem tematu. Ten film to typowa sensacja, w której ma się dużo dziać, mają być wybuchy, szalone pościgi i w tym filmie to wszystko się spełnia. Główny bohater idealnie wpasowuje się w swoją rolę. Co do filmu, nie mam nic do zarzucenia, jednakże początek był o wiele bardziej ciekawy i intrygujący, potem nieco ten poziom spadł. Ale nie zapominajmy, ten film ma około 11 lat, oglądałem go ostatnio wczoraj i scenariusz jak i wykonanie jest bez zarzutu.

ocenił(a) film na 5
klansmen

Władca pierścieni to film fantasy i w swojej konwencji jest 100 razy bardziej realistyczny niż to badziewie które tez wywołało uśmiech na mojej twarzy ale politowania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones