PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542846}

Dźwięk kostek lodu

Le bruit des glaçons
5,7 342
oceny
5,7 10 1 342
Dźwięk kostek lodu
powrót do forum filmu Dźwięk kostek lodu

Polecam

użytkownik usunięty

Film delikatny, nietuzinkowy taki francuski. Urzeka.
Napisy angielskie są ogólnodostępne.
Klimatem przypomina troszkę teatr.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3

Niestety jak bardzo lubię kino francuskie tak ten tytuł zupełnie mi nie podszedł. Aż szkoda dobrych aktorów na tak marny scenariusz. Przedstawienie walki z chorobą nowotworową w formie czarnej komedii mnie zniesmaczyło, zupełnie nie wiem co miało oznaczać zakończenie - tych schorzeń w realu niestety oszukać się nie da. Spory niesmak wzbudziła we mnie również dodana ni zgruchy ni z pietruchy scena erotyczna (o ile to w ogóle może kojarzyć się z erotyką) pomiędzy wysuszonym starym babskiem a nieletnim synem głównego bohatera. Niestety film ani razu mnie nie rozśmieszył, ani tym bardziej nie wzruszył, za to straszliwie wymęczył - słowem strata czasu.

ocenił(a) film na 3
RogerVerbalKint

Tak jak piszesz, film kuriozum. Nie polecam.

RogerVerbalKint

Nie oglądałem filmu,ale już z samego opisu wnioskuję że film jest "chory",bo jak można robić komedię z tak poważnej rzeczy jak choroba???

RogerVerbalKint

tytuł ci nie podszedł czy film ?

ocenił(a) film na 3
maciekb80

film, niestety film - sorrki - robienia se jaj ze śmiertelnej choroby nie kupuję, bo śmiertetlnie chorych ludzi widzę na co dzień w pracy...

Takie choroby, są jak totolotek, tyle, że z większą możliwością trafienia. Żartowanie sobie z tego, nawet teatralne, wydaje mi się gruboskórne. Filmu na pewno nie zobaczę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones